NOVÝ BLOG

Všechny své zkušenosti na poli tvorby hraček jsem se rozhodla soustředit na jedno místo a založila nový blog, kde najdete jak  autory z celého světa, tak jak jsem o nich psala na hračkovém blogu, tak další tipy, rady a zajímavý inspiromat pro všechny milovníky šití a tvorby pro děti. Tomuto rozhodnutí předcházely dva mé blogy, které jsem psala v letech 2010-2017 a které už nejsou veřejně přístupné.

BLOG O HRAČKÁCH

Břichopas nashromáždil úctyhodné množství informací o originálních hračkářích z celého světa. Máte-li rádi hračky hand made, designové, textilní či dřevěné, nahlédněte ZDE. Vyhledávat můžete podle hesel a zaměření: hračky textilní, plstěné, dřevěné, papírové, háčkované, panenky aj.

V českém prostředí jde o unikátní blog, protože se věnuje hlavně autorům stojícím na pokraji obecného zájmu médií. Břichopas má slabost pro hand made tvůrce, kteří tvoří ve svém volnu nebo se naopak k tvorbě dostali změnami v životě, narozením dětí apod. ... za mnohými hračkami stojí inspirující příběhy.

U každého příspěvku je ukázka z tvorby a hlavně odkazy přímo na autora, na eshop a další zajímavosti.

BAŤOVO aneb Deník o rekonstrukci

Nový blog o mém boji při opravách domu a ateliéru. Hezky poskládané na jednom místě, krok za krokem od úplného začátku v roce 2015.